X
نکاتی در مورد وبلاگ
به وبلاگ ما خوش آمدید - لطفا صفحه را تا پایان مشاهده کنید
نکاتی در مورد وبلاگ

باعرض سلام به تمامی بازدید کننده های محترم از این که از وبلاگ ما را انتخاب کردید سپاس گذاریم.اما فکر کردم اول از هر چیزی چند نکته را بیان کنم:
1-این وبلاگ هر روز با یک آهنگ و فیلم به روز می شود پس برای دریافت آهنگ ها و فیلم های جدید هر روز می توانید از وبلاگ دیدن کنید.
2-در صورتی که با کلیک بر روی Download نتوانستید فایل موردنظرتان را دانلود کنید از این روشی که در زیر آمده است استفاده کنید.
بر روی دانلود کلیک راست کرده و بعد گزینه save target as  یا save link as را بزنید
3-در صورتی که آهنگ و یا فیلم مورد علاقه شما در وبلاگ نبود فقط کافیست که به ما اطلاع دهید تا آهنگ درخواستی شما را در کمتر از 2 روز در وبلاگ قرار دهیم.هیچ محدودیتی در آهنگ های درخواستی وجود ندارد از هر کسی که بخواهید چه جدید باشد و یا قدیمی فرقی نمی کند.
4-برای تبادل لینک و بنر به صفحه قوانین ت
بادل لینک و بنر بروید و در آنجا اطلاع دهید.
5-به گفته برخی از بازدیدکننده ها در هنگام ورود به وبلاگ با صفحه فیلترینگ مواجه می شدند اما باید بگویم که این وبلاگ فیلتر نشده است و برای همین اگر در هنگام ورود به وبلاگ از طریق موتور های جستوجو باصفحه فیلترینگ مواجه شدید فقط کافیست آدرس سایت را در آدرس بار مرورگر خود تایپ کنید.
www.dlmusicmp3.samenblog.com
6-بازدیدکننده گان محترم از این پس به بعد دیدن ادامه مطلب برای آهنگ ها و فیلم ها فقط برای کاربران عضو امکان پذیر است پس لطفا در ابتدا عضو سایت شوید و سپس به راحتی به دانلود کردن بپردازید. شما می توانید در کمتر از 1 دقیقه عضو سایت شوید.


برچسب ها :
| لینک ثابت | امتیاز :
rss نوشته شده در تاریخ 27 خرداد 1390 و در ساعت : 03:17 - نویسنده : amir
آخرین مطالب نوشته شده
Copyright © 2010 by http://dlmusicmp3.samenblog.com